De deksel van de luiermmer heeft een kras, daarom éxtra scherp geprijsd
Een complete bad- en verzorgingsset van het trendy Nederlandse merk LUMA Babycare. In deze set vind je maar liefst acht producten die onmisbaar zijn bij de verzorging van je pasgeboren baby. De set bestaat uit een babybad, badstandaard, luieremmer, badinzet, manicureset, kam, borstel, badthermometer en badslang. Kortom je complete bad-uitzet! De badset is verkrijgbaar in 5 verschillende kleurcombinaties en kan heel mooi gecombineerd worden met de nieuwe LUMA textiellijn.
Kenmerken:
• Inclusief: Bad, badstandaard, badinzet, luieremmer, manicureset, kapset en afvoerslang
• Complete badset
• Verkrijgbaar in: Snow White, Dark Grey, Sparkling Silver, Cloud Pink en Silt Green
Wanneer je vragen hebt over de "Luma Luma - Bad- en verzorgingsset - Silt Green" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Mintgroen |
| Materiaal | Polypropyleen |
| Overige kenmerken | |
| Product hoogte | 107 cm |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 24 month |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 month |
| Max. aanbevolen gewicht | 20 kg |
| Met standaard | Ja |
| Product breedte | 39 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Type badje | Normaal badje |
| Verpakkingsinhoud | Badstandaard, Badje, Badzitje, Afvoerslang, Luieremmer, Manicureset, Kapset, Badthermometer |

