Volledige zuigelingenvoeding op basis van melk, geschikt vanaf de geboorte. Borstvoeding is de beste voeding voor je baby. Wil je Forte 1 gebruiken? Overleg dan met je consultatiebureau of arts.
- Gebaseerd op 120 jaar Nutricia onderzoek in Nederland
- Vragen? Bel 24/7 onze Nutricia Kindervoeding Service: 0800 022 26 45
Wanneer je vragen hebt over de "Nutrilon Forte 1 - vanaf geboorte - Flesvoeding - 800 gr" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische specificaties | |
| Inhoud | 800 g |
| Gewicht | 886 g |
| Overige kenmerken | |
| Inhoud verpakking | 800 g |
| Allergeneninformatie | Vis, Melk, Soja |
| Code flesvoeding | 1 |
| Geschikt voor leeftijd baby | 0 maanden , 1 maand , 2 maanden , 3 maanden , 4 maanden , 5 maanden , 6 maanden |
| Type flesvoeding | Opvolgmelk |
| Verpakking lengte | 197 mm |
| Verpakking hoogte | 118 mm |
| Verpakking breedte | 132 mm |
| Ingrediënten | ingrediënten :Lactose (melk), magere melk, plantaardige oliën (palmolie, koolzaadolie, kokosolie, zonnebloemolie), galacto-oligosacharide (melk), fructo-oligosacharide, calciumcarbonaat, visolie, L-cysteine hydrochloride, cholinechloride, L-ascorbinezu |
| Voedingswaarde | Energie in kJ 275 KJoule ,2%, Energie in Kcal 66 kCal ,2%, Vet 3,1 gr ,2%, waarvan verzadigd 1,4 gr ,2%, waarvan enkelvoudig onverzadigd 1,2 gr ,2%, waarvan meervoudig onverzadigd 0,5 gr ,2%, Koolhydraten 7,7 gr ,2%, waarvan suikers 7,6 gr ,2%, Voedingsv |
| Etiketinformatie | |
| Contactgegevens fabrikant/importeur | Antwoordnummer 10061 2700 VB Zoetermeer |
| Bewaarvoorschrift | Geen |
| Gebruiksaanwijzing | Was je handen en zorg dat de fles en speen schoon zijn. |
| Naam fabrikant/importeur | Nutricia Nederland B.V. |

