Nooit meer de speen kwijt met deze handige spenenketting. Eenvoudig te bevestigen aan de kleding van uw kindje.
WAARSCHUWING: De spenenketting mag niet als speelgoed of bijtfiguur gebruikt worden dus niet in speelgoedbak bewaren als uw kindje de speen ontgroeid is. U dient de spenenketting nooit te verlengen, bevestig nooit aan koordjes, lintjes, veters of losse kleding delen. Uw kindje kan loopt dan gevaar op verstikking.
Wanneer je vragen hebt over de "Little Dutch Konijn Mixed Stars Blauw Spenenketting" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Blauw |
| Materiaal | Pluche |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Productinformatie | |
| Merk/Aanbieder | Carpoint |
| Afmetingen inclusief verpakking | 29,9 x 14,9 x 9,6 cm (lxbxh) |
| In de doos | 1 |
| Keurmerk | CE |
| Uitgever | Tiamo |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 14x13 cm |
| Gebruiksinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd | 0 - 6 maanden |
| Speeleigenschappen | |
| Met geluid | Ja |

