- Home
- Verzorging
- Babytextiel
- Omslagdoeken en wikkeldekens
- Baby Extra Gevoelig Huidje Babycrème 75ml
-
Leegverkoop kleding NU 70%
-
Direct uit voorraad leverbaar
-
Klantenbeoordeling 9.4/10
Omschrijving
De verzorgende 2-in-1 Baby Zalf zonder parfum is speciaal ontwikkeld voor de extra gevoelige huid van je kleintje. De zalf bevat ingrediënten die de natuurlijke beschermlaag van de huid helpen te ondersteunen. Helpt te beschermen tegen luieruitslag en neutraliseert de pH binnen enkele seconden. Geschikt voor droge & geïrriteerde plekjes van de extra gevoelige babyhuid. Zwitsal weet als geen ander hoe je zorgt voor de allerkleinsten onder ons. Al bijna 100 jaar is het oer-Hollandse merk een begrip in de huidverzorging van baby’s, peuters en kleuters. Bij het zien van de kenmerkende gele kleur van de verpakking met het vrolijke babyhoofdje met kuifje en bij het ruiken van de vertrouwde milde Zwitsal geur, komen bij iedereen mooie herinneringen naar boven. Er zijn immers al vele generaties grootgebracht met de Zwitsal producten zoals Zwitsal Shampoo, Wasgel en Billendoekjes. De naam Zwitsal is een verbastering van ‘Zwitserse Balsem’, het land waar de Nederlandse oprichter meneer Jansen stage liep toen hij Zwitsal ontwikkelde. Het logo van Zwitsal is afgeleid van zijn toenmalige 11 maanden oude dochtertje Mieke. Mieke had in badje namelijk altijd een kuifje op haar hoofd staan! Zwitsal hecht net als jij veel waarde aan milde, veilige en zachte producten voor het babyhuidje. Natuurlijk zijn de producten van Zwitsal pH-huidneutraal, dermatologisch getest, mild en hypoallergeen.
Wanneer je vragen hebt over de "Zwitsal outlet Baby Extra Gevoelig Huidje Babycrème 75ml" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Review
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Hou me op de hoogte
Vul onderstaand formulier in om op de hoogte gehouden te worden. Er wordt een e-mail verzonden wanneer het product weer op voorraad is.
Product: 3081 - Baby Extra Gevoelig Huidje Babycrème 75ml
Het product is toegevoegd
We houden je op de hoogte
Wanneer Baby Extra Gevoelig Huidje Babycrème 75ml beschikbaar is, ontvangt u een e-mail op

