Het Babypotje van Disney's Minnie Mouse is verkrijgbaar in roze met fuchsia met afbeeldingen van Minnie Mouse. Dankzij de anti- slip rubbers in de voetjes staat het potje zeer stevig. De nieuwe technologie van overprint (IML) voorkomt dat de afbeelding vervaagt of loslaat.
Wanneer je vragen hebt over de "Keeeper Disney's Minnie Mouse baby potje - roze" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 9 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 6 jaar |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Kleur | Minnie Mouse - roze |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Instellingen en functies | |
| In hoogte verstelbaar | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Uitneembare binnenkant | Nee |
| Product breedte | 27 cm |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | 0 |
| Type plaspotje | Potje |
| Verpakking hoogte | 233 mm |
| Verpakking lengte | 371 mm |
| Verpakking breedte | 268 mm |
| Voedingstype | Niet-elektrisch |
| Product hoogte | 23.5 cm |
| Product lengte | 38 cm |
| Verpakkingsinhoud | Keeeper Plaspotje Brandweerman Sam rood |

