In de Sitset T3 wipstoel van Koelstra kan je kindje zich uitstekend vermaken. Het wipstoeltje beschikt over een zit-, relax- en slaapstand en is direct vanaf de geboorte te gebruiken. Vanuit dit comfortabele wipstoeltje kan je kindje ontspannen de wereld om zich heen ontdekken. Op een veilige manier, want je kindje zit vast met een 3-punts veiligheidsgordel. De Sitset T3 wipstoel van Koelstra is voorzien van een handig draagsysteem, zodat je het wipstoeltje eenvoudig meeneemt op vakantie of visite. De uitwasbare stof is waterafstotend en UV-werend.
Wanneer je vragen hebt over de "Koelstra Wipstoel Sitset T3 - Red Melange" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Inclusief batterijen | Nee |
| Personage | Geen personage |
| Inklapbaar | Nee |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 maanden |
| Wasvoorschrift bekleding | 30°C |
| Materiaal | Kunststof , Polyester |
| Kleur | Red Melange |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 3,5 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Bij “normaal” gebruik kun je een beroep doen op garantie indien u in het bezit bent van het aankoopbewijs. Voor meer info kunt u terecht op www.koelstra.com |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 45,5 x 30,5 x 73 cm |
| In de doos | Sitset T3 Shade Blue |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 47,6 x 11,2 x 76,8 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Accu/batterij code | Geen batterij |
| Accu/batterij model | Geen batterijen |
| Accu/batterij technologie | Geen batterijen |
| Elektrisch aangedreven | Nee |
| Maakt geluid | Nee |
| Max. aanbevolen gewicht | 9 kg |
| Type frame | Schommelframe |
| Voedingstype | Niet elektrisch |
| Aantal benodigde accu's/batterijen | 0 |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 year |

