Het ultieme 3-fasen stoeltje. e Bumbo Multi Seat is een kinderstoel, eetstoel en stoelverhoger in één. Je start vanaf het moment dat je kindje zelfstandig kan zitten en kan het gebruiken tot hij/zij ongeveer 3 jaar oud is (of maximaal 15 kg. weegt)
Afneembaar blad
Het eet- en speeltafeltje is afneembaar. Wanneer het niet in gebruik is kun je het achter de rugleuning vastklikken.
Eigenschappen
- Dit stoeltje is in hoogte verstelbaar
- voorzien van een driepunts gordeltje.
- De bevestigingsriemen kun je verstellen zodat de Multi Seat op vrijwel elke eetkamerstoel te plaatsen is.
- uitneembare verkleiner. Wanneer deze niet in gebruik is berg je deze handig op in het stoeltje.
Wanneer je vragen hebt over de "Bumbo Multi Seat - Kinderstoel - Grijs" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Min. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Inklapbaar | Nee |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Meegroeistoel | Ja |
| Kleur | Slate Grey |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 2,4 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| In de doos | 1 |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 35,7 x 26,3 x 38,8 cm |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 37 x 26 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| In hoogte verstelbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Verwijderbare bekleding | Nee |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Nee |
| Blad los of vast | Ja |
| Max. aanbevolen gewicht | 15 kg |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands , Engels , Duits , Spaans |

