Deze cosy kinderfauteuil is dé zitzak voor je kind. Een eigen stoel met de comfortabele rugleuning en armleuningen van een heuse fauteuil.
Kinderen vinden het gezellig om erbij te kunnen zitten. In dit zitzakje kunnen ze lekker chillen en televisie te kijken. Ook is het makkelijk bij de salontafel te schuiven voor een spelletje of puzzeltje. Het staat ook nog eens gezellig in de woonkamer of slaapkamer. Door de ruime keuze uit de verschillende zachte kleuren zit er vast een kleur bij die goed staat in je interieur. Dit is een origineel en waardevol kraamcadeau. De zitzak is lang te gebruiken, geschikt van 1 tot en met 4 jaar. En zolang het nog niet wordt gebruikt, is het vast een gezellige decoratie op de kinderkamer. De stoel is er in twee uitvoeringen. Beide uitvoeringen zijn van hetzelfde hippe model en hetzelfde comfortabele formaat. De Bouclé stof is superaaibaar en staat gegarandeerd leuk in ieder interieur!
Kleur
Je kunt kiezen uit twee prachtige basic kleuren: Naturel en Biscuit. Daarnaast is de kinderfauteuil ook beschikbaar in allerlei andere kleuren.
Materiaal
Gemaakt van polyester en gevuld met EPS beans. De extra zachte uitvoering is van 100% polyester Bouclé.
Formaat
40x46x37 cm.
Schoonhouden
Het materiaal van deze beanbag is gemakkelijk schoon te houden met een vochtige doek en een mild schoonmaakmiddel (géén chemicaliën).
Veiligheid
De beanbag is een veilig product voor kinderen vanaf 1 jaar en te gebruiken tot en met 4 jaar. De stoel is erg stevig, toch kan het onverhoopt stuk gaan. De vulling van de stoel is absoluut niet om mee te spelen. Plaats een beschadigde stoel daarom altijd direct buiten bereik van je kind.
Wanneer je vragen hebt over de "Jollein outlet Kinderfauteuil Boucle - Naturel" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | crème |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1391 g |
| Overige kenmerken | |
| Taal handleiding | Geen taal |
| Verpakking breedte | 400 mm |
| Verpakking lengte | 570 mm |
| Product lengte | 110 cm |
| Product breedte | 45.00 cm |
| Product gewicht | 999.00 g |
| Product hoogte | 40.00 cm |
| Verpakking hoogte | 410 mm |

