Let op, verpakking iets beschadigd. Minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven. Daarom éxtra scherp geprijsd
Je baby is zo in dromenland met de gemotoriseerde Fisher-Price Vlinderdromen 3-in-1 Mobiel - Babyprojector.
• Kijk omhoog! Sterrenlichtshow op wanden en plafond
• Wat vindt baby het leukst? Kies uit drie geluidsstanden met tot wel 30 minuten slaapliedjes, witte ruis of natuurgeluidjes
• Drie zachte, glimlachende beertjes met vlindervleugels hebben een rustgevende uitwerking op baby
• Met afstandsbediening om mobiel, sterrenlichtshow en 30 minuten liedjes en geluidjes te activeren
Kan worden veranderd in tafelprojector voor wat oudere baby's en peuters en kan probleemloos aan de kap van het wandelwagentje worden bevestigd.
Geschikt voor baby’s vanaf 0 maanden.
Wanneer je vragen hebt over de "Fisher Price Vlinderdromen 3-in-1 Mobiel - Babyprojector" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Multicolor |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1,199 kg |
| Productinformatie | |
| Keurmerk | CE |
| In de doos | Fisher-Price Vlinderdromen 3-in-1 Mobiel, exclusief batterijen |
| Afmetingen inclusief verpakking | 40 x 28,3 x 10,8 cm (lxbxh) |
| Overige producteigenschappen | |
| Taalinstellingen | nl |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Aantal batterijen | 4 x |
| Overige kenmerken | |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Product breedte | 25 cm |
| Product lengte | 34 cm |
| Accu/batterij code | AA |
| Product hoogte | 48 cm |
| Gebruiksinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd | 0 - 2 jaar |
| Speeleigenschappen | |
| Met geluid | Ja |

