Je kindje kan heerlijk liggen en spelen op het knit basic boxkleed van Meyco. De gebreide bovenzijde in een mooie basic effen kleur is gemaakt van 100% katoen en daardoor zacht en comfortabel. Het boxkleed is ook te gebruiken als speelkleed op de vloer.
Kenmerken:
- Bovenzijde: 100% katoen
- Onderzijde: velours ( 80% katoen en 20% polyester)
- Vulling: 100% polyester
- Geschikt voor vrijwel alle boxen
- Wasbaar in de wasmachine
Wanneer je vragen hebt over de "Meyco boxkleed Knit basic - okergeel" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Materiaal | Katoen , Polyester |
| Kleur | Okergeel |
| Lengte x Breedte | 97 x 77 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1,1 kg |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmetingen box of boxkleed | 75 x 95 cm |
| Product hoogte | 4 cm |
| Producttaal | Niet van toepassing |
| Taal garantiebewijs | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Niet van toepassing |
| Verpakkingstaal | Niet van toepassing |

