Op dit zachte, gewatteerde Little Dutch boxkleed bevinden baby’s zich in een kleurrijke onderwaterwereld. Overal wachten dieren, schelpen en planten om ontdekt te worden. Hier zullen ze zich niet gauw vervelen. Ideaal voor in de box of om mee te nemen op reis.
Little Dutch maakt tijdloos speelgoed van goede kwaliteit, voorzien van stijlvolle kleuren, dessins en illustraties. Onze unieke producten zijn met liefde en passie samengesteld en brengen veel vrolijkheid en een vleugje fantasie met zich mee. Het speelgoed is gemaakt van zachte, hoogwaardige materialen en voldoet aan de Europese richtlijnen. Bovendien wordt het kinderarbeidvrij en maatschappelijk verantwoord geproduceerd. Wij wensen jou veel plezier met dit Little Dutch-product. Enjoy the little things!
Wanneer je vragen hebt over de "Little Dutch Boxkleed 100 x 80 cm - Oceaan - Mint" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kan in wasdroger | Nee |
| Max. aanbevolen leeftijd | 99 jaar |
| Lengte x Breedte | 100 x 80 cm |
| Materiaal | Katoen , Polyester |
| Kleur | Groen | Rood |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,9 kg |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Vorm | Rechthoek |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma |
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |
| Dubbelzijdig | Nee |
| Seizoensjaar | 2019 |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking hoogte | 160 mm |
| Verpakking breedte | 493 mm |
| Verpakking lengte | 547 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Oceaan |

