Met dit Jollein boxkleed ligt je kindje heerlijk iin de box. Het boxkleed kan ook gebruikt worden als vloerkleed, waarop je kindje kan liggen, kruipen en spelen. Zo kan je kindje veilig de omgeving gaan verkennen. Het boxkleed is gemaakt van hoogwaardige materialen en past door de standaard afmetingen in vrijwel iedere box.
Eigenschappen
- Geschikt voor box met standaard afmetingen
- Materiaal voorkant: gecoat katoen
- Materiaal vulling: PU schuim
De Indians collectie bevat veel verschillende artikelen van bed textiel tot accessoires om de complete babykamer mee aankleden.
Wanneer je vragen hebt over de "Jollein outlet Indians Boxdek 75x95cm" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Materiaal | Katoen |
| Kan in wasdroger | Nee |
| Kleur | wit |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 maanden |
| Lengte x Breedte | 85 x 105 cm |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Product hoogte | 5 cm |
| Vorm | Rechthoek |
| Afmetingen box of boxkleed | 80 x 100 cm |

