Take Along Mobile Tiny Princess van Tiny Love is de girly versie van de populaire Take Along muziekmobiel. De mobiel is mooi en compact en is makkelijk te bevestigen aan de kinderwagen, de rand van het ledikant of box. Deze felroze muziekmobiel bevordert de zintuiglijke ontwikkeling van jouw kleine prinsesje: terwijl jouw baby de figuurtjes, de beweging en het zachte geluid van het muziekmobiel ontdekt, wordt haar gevoel voor zicht en geluid gestimuleerd. Daarnaast bevordert de Tiny Love Take Along Mobile Tiny Princess jouw baby’s emotionele intelligentie. Bovendien heeft dit prinsessenmuziekmobiel een kalmerende werking. Ideaal voor op reis!
Technische specificaties
• Batterijen nodig: Ja (3 x AA)
• Inclusief batterijen: Nee
• Geluid: Ja
• Kleur: Roze
• Materiaal: Kunststof
• Fabrieksgarantie: 1 jaar
• Keurmerk: CE
Tips & tricks
• Dit muziekmobiel werkt door middel van geluidjes en lichtjes zowel stimulerend als rustgevend.
• Kan op diverse manieren bevestigd worden aan kinderwagen, ledikant, reiswieg, autostoel en box.
• De Tiny Love Take Along Mobile Tiny Princess biedt dertig minuten onafgebroken muziek, met keuze uit vijf verschillende melodieën.
• Voorzien van handige gebruiksaanwijzing.
• Dit muziekmobiel stimuleert de zintuiglijke ontwikkeling en emotionele intelligentie van je baby.
• Geschikt voor baby’s van 0 tot 12 maanden.
Afmetingen en gewicht
• Afmetingen inclusief verpakking: 34,2x20x10,8cm (lxbxh)
• Gewicht: 0,549 kg
Wat zit er in de doos?
• Kunststof muziekmobiel
Wanneer je vragen hebt over de "Tiny love Take Along Mobile Tiny Princess" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Inclusief batterijen | Nee |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Oplaadbaar | Nee |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | roze |
| Voorgemonteerd | Ja |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5,7 kg |
| Productinformatie | |
| Artikelnummer | 171219 |
| Afmetingen inclusief verpakking | 29,9 x 14,9 x 9,6 cm (lxbxh) |
| In de doos | 1 |
| Keurmerk | CE |
| Overige producteigenschappen | |
| Voedingstype | Batterij |
| Accusoort | AA |
| Aantal batterijen | 3 x |
| Taalinstellingen | nl |
| Overige kenmerken | |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product breedte | 38.5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Gebruiksinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd | 0 - 2 jaar |
| Speeleigenschappen | |
| Met geluid | Ja |
| Speelduur | Van 0 tot 15 minuten |
| Geluid met muziek | Ja |

