Zacht knuffeldoekje.
Wanneer je vragen hebt over de "Little Dutch Knuffeldoekje Adventure Roze" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Kleur | roze |
| Materiaal | Pluche |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | Star Wars |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | Geen specifiek MVO keurmerk |
| Verpakkingsinhoud | 13.5 cm |
| Maakt geluid | Geen batterijen |
| Voedingstype | 9 kg |
| Interactief | 0,106 kg |
| Product hoogte | 46,9 x 73,5 x 74 cm |
| Product lengte | 0,095 kg |
| Gebruiksinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd | 0 - 2 jaar |
| Wasvoorschrift | |
| Wasbaar | Ja |

