Dit knuffeldoekje / tutteldoekje van Vos Felix is gemaakt van heerlijk zachte pluche in de mooie kleur 'saffier'. Hij knuffelt als de beste en is een echte aanrader voor elk kindje! Ook verkrijgbaar in de hippe kleur 'peach'.
Wanneer je vragen hebt over de "Happy Horse outlet Vos Felix Knuffeldoekje" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Personage | Geen personage |
| Materiaal | Pluche |
| Kleur | grijs | groen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,049 kg |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |
| Product lengte | 30 cm |
| Maakt geluid | Nee |
| Product hoogte | 9 cm |
| Interactief | Nee |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Verpakkingsinhoud | per stuk |
| Gebruiksinformatie | |
| Aanbevolen leeftijd | 0 - 4 jaar |
| Wasvoorschrift | |
| Wasbaar | Ja |

