De Safety 1st Calidoo co-sleeper is een veilig en betaalbaar bedje om jouw kindje snachts dicht bij en toch in zijn eigen bedje te hebben. Je kan de Calidoo 2 in 1 co sleeper op 2 verschillende manieren gebruiken, als apart bedje en als co-sleeper aangeschoven aan jouw eigen bed. De Calidoo is in 7 verschillende hoogtes te verstellen en kan daarom aan de meeste bedden aangeschoven en bevestigd worden. Het bedje is geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 9 kg. Een comfortabel bedje voor jouw babytje dankzij het zachte matrasje (L 82 x B 51 x H 3 cm) en de goede ventilatie aan beide lange zijdes. Eigenschappen: - 2 in 1; als los bedje en aan te schuiven aan jouw eigen bed - verstelbare hoogtes, goede ventilatie - veilig en betaalbaar - matrasje inbegrepen - geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 9 kg.
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Calidoo Co-Sleeper - Warm Grey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Verrijdbaar | Nee |
| Inclusief matras | Ja |
| Inclusief klamboe | Nee |
| Met zijopening | Ja |
| Matras zelfopblaasbaar | Nee |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 maanden |
| Type wieg | Co-sleeper |
| Inclusief hemeltje | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 10,7 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 70 x 60,5 x 96 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 72 x 13 x 94,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Opvouwbaar | Nee |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Inclusief verschoontafel | Nee |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Vorm | Ovaal |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Product gewicht | 8.4 kg |
| Type matras | Extra comfortabel matras |

