De SwaddleMe® pod van Summer Infant is in samenspraak met toonaangevende Amerikaanse experts op het gebied van veilig slapen ontwikkeld. De SwaddleMe® pod is perfect voor zeer jonge kinderen omdat het het knusse baarmoedergevoel hercreëert en voorkomt dat het kindje telkens wakker schrikt. Gemakkelijk in gebruik, je hoeft alleen maar het kindje in de inbakerzak te leggen en de rits dicht te maken. De zachte, comfortabele mix van elastaan en katoen rekt mee als de baby zich beweegt. De SwaddleMe® pod is geschikt voor baby's van 0 tot 2 maanden.
SwaddleMe is Engels voor inbakeren. Als je je vermoeide baby op het juiste moment inbakert, zal hij in slaap vallen. Het inbakeren geeft het baarmoedergevoel & voorkomt het veelvuldig tussentijds wakker worden (Moro-reflex). Eenmaal uitgerust kan je baby rustig en effectief drinken en heeft hij minder last van krampjes en overige ongemakken.
Eigenschappen van de SwaddleMe Pod
• Materiaal: gemaakt van 100% katoen
• Ritssluiting
De SwaddleMe Pod is geschikt voor baby's:
- Gewicht: 2.3 kg - 5.4 kg
- Lengte tot +/- 66 cm
- Leeftijd: ongeveer 0-2 maanden
Een antwoord op de meest gestelde vragen over inbakeren
Waarom baker je je kindje in?
Je creëert voor je baby weer het veilige gevoel dat de baarmoeder ook gaf. Daardoor kan je baby zich beter ontspannen. Dit ontstaat door de weinige bewegingsruimte en druk op het lichaampje. Als je kindje onrustig is of veel huilt is inbakeren een hulpmiddel om je baby sneller weer ontspannen en rustig te krijgen. Daarnaast zijn baby’s er zich niet bewust van dat ze armen hebben. Ze maaien zichzelf daardoor vaak wakker, dit heet moro-flex. Door het inbakeren kunnen ze de armpjes niet bewegen wat ook rust geeft. In de buik werd je baby vanzelf in slaap gewiegd door de bewegingen die je maakte. Nu leert je baby door het inbakeren om zelf in slaap te vallen.
Wanneer baker je je kindje in?
Als je te maken hebt met een huilbaby of een onrustig kindje. Belangrijk om te weten is of de onrust of het huilen geen medische oorzaak heeft. Raadpleeg dus altijd een verloskundige, kraamhulp of arts voor je begint met inbakeren. Baby’s met het moro-flex kunnen ook worden ingebakerd. Verder kunnen baby’s die moeilijk zelf in slaap vallen baat hebben bij inbakeren.
Helpt inbakeren bij darmkrampjes of reflux?
Ja, het helpt het kindje te ontspannen, maar het niet het ongemak van de krampjes of reflux niet weg. Maar als een kindje beter kan ontspannen kan het vaak beter de pijn of hinder van de krampjes of reflux verdragen.
Wanneer stop je met inbakeren?
Meestal hebben kinderen het meeste baat bij inbakeren tot ongeveer 3-4 maanden. Daarna lukt het de baby’s vaak om zelf in slaap te vallen. Er zijn echter ook baby’s die langer baat hebben bij inbakeren. Het is wel belangrijk om op tijd te beginnen met het ontwennen van inbakeren. Vanaf het moment dat je kindje kan omrollen - meestal zo rond 6 tot 7 maanden - is het namelijk gevaarlijk en moet je onmiddellijk stoppen.
Wanneer je vragen hebt over de "Swaddleme Pod inbakerdoek 0-2 mnd - Grijs/wit stippen" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Materiaal | Katoen |
| Seizoen | 4-seizoenen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Kleur | grijs | wit |
| Max. aanbevolen leeftijd | 2 maanden |
| Sluiting | Ritssluiting |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,1 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 23 x 50 cm |
| In de doos | SwaddleMe Pod |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 14,4 x 3 x 22,7 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare flappen | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Max. aanbevolen lengte kind | 66 cm |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |

