Piep -Inbakerslaapzak 0/3m
De Puckababy Original Piep Inbakerslaapzak voor baby's van 0 tot 3 maanden: een unieke babyslaapzak voor een gezond slaap- en voedingsritme; bewezen effectief bij huilen, onrust en slecht slapen. Niet strak, mooi en veilig. Als je niet houdt van strak inbakeren is dit een goed alternatief.
De Puckababy Original Piep vormt een soort coconnetje, waardoor je baby zich veilig en geborgen voelt. In de Puckababy zit nog een band, die je met klittenband om je baby vastmaakt. Hierdoor kan je baby niet in de Puckababy schuiven. Je verkleint de bewegingsruimte, net als bij strak inbakeren, waardoor je baby automatisch meer rust vindt.
Door het lintje aan de onderkant vast te maken, kun je de Puckababy langer of korter maken. De Puckababy is ook handig voor baby's die bijvoorbeeld niet ingebakerd kunnen worden of als je het inbakeren wilt afbouwen.
Eigenschappen
• Materiaal: gemaakt van 100% ecologisch katoen
• Niet te strak, niet te warm
• Klittenbandsluiting
• Maat: voor baby’s van 0-3 maanden, van 2,5 tot 5,5 kg.
• Bekroond met Baby Innovation Award
• Lengte: 44 – 62 cm
Redenen waarvoor een inbakerslaapzak uitermate geschikt is:
• Onrustig slaapgedrag
• Veel huilen, slecht eten, kort slapen, snel wakker
• Maaiende armpjes en ongecontroleerde bewegingen
• Behoefte aan meer geborgenheid
• Niet alleen willen of kunnen slapen
• Om strak inbakeren te voorkomen
Wanneer je vragen hebt over de "Puckababy outlet Piep -Inbakerslaapzak 0/3m" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor unisex |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | wit |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Met mouwen | Nee |
| Bruikbaar in kinderwagen | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 maanden |
| Min. aanbevolen lengte kind | 50 cm |
| Max. aanbevolen lengte kind | 85 cm |
| Thema | Kroon |
| Sluiting | Geen sluiting | Ritssluiting | Klittenband |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 30 x 62 cm |
| In de doos | Inbakerslaapzak |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 19,9 x 3 x 29,4 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare flappen | Nee |
| Bijgeleverde accessoires en toebehoren | |
| Overige kenmerken | Ja |


