Pacco Piccolo is er ook in een extra dunne variant: de Pacco Summer. Zo kun je je baby toch blijven inbakeren als het warm is. Inclusief uitgebreide gebruiksaanwijzing; stap voor stap inbakeren aan de hand van foto's en beschrijving, alles over heupontwikkeling, voeding en veilig slapen, wasvoorschriften en contactinformatie.
Wanneer je vragen hebt over de "Pacco Pacco Piccolo Inbakerdoek Summer 4-7 kg - wit" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | wit |
| Sluiting | Klittenband |
| Seizoen | Lente/Zomer |
| Seizoen | Zomer |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,2 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 68 x 70 cm |
| In de doos | Pacco Summer inbakerdoek met uitgebreide gebruiksaanwijzing. |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 19,7 x 2 x 31,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare flappen | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | Lente/Zomer |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Max. aanbevolen lengte kind | 64 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 52 cm |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Niet van toepassing |
| TOG-waarde | 1.0 |

