Met de Pacco inbakerdoek kun je je baby eenvoudig en veilig inbakeren. De Pacco wordt aanbevolen door het consultatiebureau en is de meest verkochte inbakerdoek (bron: inbakeren.nl).
Materiaal 100% katoen (flanel) met klittenbandsluiting. Baby’s met een gemiddeld postuur passen de Pacco Piccolo tot de leeftijd van ongeveer 5 maanden.
Inbakeren helpt je baby in slaap vallen bij moeheid. Beter en langer slapen betekent minder huilen en minder last van krampjes en reflux. Je baby zal zich veilig en geborgen voelen in de Pacco inbakerdoek.
Bij de Pacco inbakerdoek zit een uitgebreide gebruiksaanwijzing: Stap voor stap inbakeren aan de hand van foto's en beschrijving, alles over heupontwikkeling, voeding en veilig slapen, wasvoorschriften en contactinformatie. N.B. Het advies is om de Pacco voor het eerste gebruik 3x te wassen. Vergelijk met een theedoek of handdoek. Katoen wordt luchtiger en neemt beter vocht op als het een aantal keren gewassen is.
Wanneer je vragen hebt over de "Pacco Piccolo - Inbakerdoek 4 tot 7 kg - wit" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 18 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Thema | Loopwagen |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 |
| Materiaal | Katoen |
| Kleur | wit |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 4 kg |
| Geslacht | Voor jongens |
| Seizoen | 4-seizoenen |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Sluiting | Klittenband |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 7 kg |
| Thema | Effen |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,3 kg |
| Productinformatie | |
| In de doos | 174 luiers |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 23,5 x 47,3 cm |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 65 x 540 cm |
| Artikelnummer | 171219 |
| In de doos | Inbakerdoek incl. uitgebreide gebruiksaanwijzing |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 18,9 x 3,8 x 26,5 cm |
| Artikelnummer | 92609I |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 72 x 1,4 x 73 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare flappen | Ja |
| Bijgeleverde accessoires en toebehoren | |
| Overige kenmerken | Dit kussen is multifiunctioneel. |
| Overige kenmerken | Voor baby's van 52 tot 64 cm |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Wasvoorschrift | 30°C |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoenscollectie | 4 seizoenen |
| Max. aanbevolen lengte kind | 62 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 44 cm |
| Type inbakerdoek | Inbakerslaapzak |
| Wasvoorschrift | 60°C |
| Type inbakerdoek | Inbakerdoek |
| Max. aanbevolen lengte kind | 64 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 52 cm |
| TOG-waarde | 1.3 |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Niet van toepassing |

