Let op, verpakking niet helemaal netjes, minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven, daarom éxtra scherp geprijsd
De hoeslakens zijn geschikt voor het matrasje van het Chicco Next2me bedje en wiegjes met een matras van 50 x 83 cm.
Wanneer je vragen hebt over de "Chicco Hoeslaken Chicco Next2Me (2 stk) Silver" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Katoen |
| Productinformatie | |
| In de doos | 2 hoeslakens |
| Afmetingen inclusief verpakking | 27,8 x 19,4 x 3,5 cm (lxbxh) |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 2 |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 0,2 x 50 x 83 cm |
| Overige kenmerken | |
| Geschikt voor wasdroger | Nee |
| Geschikt voor type bed | Wieg |
| Materiaalbeschrijving | 100% katoen |
| Wasvoorschrift | 40 °C, normaal programma |
| Wasvoorschrift | |
| Wasbaar | Ja |

