Babynestje Meadow 90x52cm - Chestnut
Droom maar fijn, lief kleintje! Je baby ligt heerlijk in dit gezellige bloemennestje. Geweldig babynestje met unieke bloemetjesprint all over. De opstaande gewatteerde rand geeft jouw baby een veilig en geborgen gevoel. Met zo’n nestje ligt je baby gezellig bij je op de bank of knus in de box. Het is heel handig om mee te nemen als je op pad gaat. Zo kan je jouw baby overal makkelijk wegleggen op een comfortabel plekje zonder dat je baby wegrolt.
De bloemenprint heeft de kleuren bruin (chestnut) en lvory.
Meadow collectie
De producten uit deze heerlijke bloemige collectie maken jou en je kindje direct vrolijk. Vanaf dat je baby piepklein is kun je al los met de bloemetjes. Want in deze collectie vind je niet alleen dit geweldige babynestje, maar ook lakens, monddoekjes en slabbetjes.. En zelfs een babyslaapzak en een wiegendeken kunnen niet in deze collectie ontbreken. Maak er dus een complete vrolijke bloemenzee van! Combineer de meadow collectie met de Spring knit in Ivory, Chestnut en Rosewood.
Materiaal
100% katoen afneembare hoes met polyester vulling in de rand. Het matrasje is van polyurethaan schuim.
Formaat
90 x 52 cm buitenmaat. Matrasje is 40 x 70 cm.
Wassen
Je kunt de katoenen hoes in de wasmachine wassen op maximaal 30 graden. Volg de instructies op het waslabel.
Veiligheid
Gebruik een babynestje altijd en alleen onder toezicht, bijvoorbeeld in de box, als je op pad gaat of gezellig bij je op de bank. Houd in de gaten dat je baby niet met mond en neusje tegen de zachte randen aanligt.
Wanneer je vragen hebt over de "Jollein outlet Babynestje Meadow 90x52cm - Chestnut" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Bruin |
| Materiaal | Katoen |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1250 g |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 90 x 52 cm |
| Overige kenmerken | |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Geschikt voor in de kinderwagen | Ja |
| Product hoogte | 35 cm |
| Anti-allergie | Nee |
| Verpakking hoogte | 100 mm |
| Taal handleiding | Universeel |
| Verpakking lengte | 830 mm |
| Fabrieksgarantie termijn | Geen fabrieksgarantie |
| Verpakking breedte | 550 mm |
| Materiaal & Kleur | |
| Patroon | Effen |
| Wasvoorschrift | |
| Wasbaar | Ja |


