Mooi babynestje van Jollein met gave print. Het babynest is gemaakt van katoen en gevoerd met polyester fibre fill. Dé must-have voor de hippe mama's! Dit super toffe babynestje zorgt ervoor dat jouw kleine avonturier lekker bij jou op de bank, in de box of waar dan ook kan slapen. Door de opstaande rand kan je baby er ook niet gemakkelijk uit rollen. Leg je kindje met zijn of haar hoofdje bij de ronding en de voetjes bij het stelkoord. Het stelkoord kan worden gebruikt om het nestje groter of kleiner te maken. Wij adviseren om het babynestje onder toezicht te gebruiken. Dit geldt helemaal zodra je baby zelfstandig kan draaien of rollen. Je kunt het babynestje tweezijdig gebruiken en het binnenmatras is uitneembaar zodat de hoes in de wasmachine gewassen kan worden op 30 graden, het matrasje kun je met de hand wassen. Kenmerken Jollein babynest Tiger storm grey: * * materiaal: 100% katoen * vulling rand: 100% polyester * vulling matrasje: 100% PU schuim * afmeting: 40 x 70 cm (buitenmaat 90 x 52 cm) Naast dit Jollein babynest Tiger storm grey kun je bij ons terecht voor alle andere artikelen van Jollein (). Over Jollein: De leukste babykamertextiel en -accessoires vind je bij Jollein! Van een uitgebreide hydrofiel collectie tot een complete kledinglijn, al deze handige producten zijn verkrijgbaar in vele mooie kleuren en hippe prints. De producten van Jollein worden ontworpen en gemaakt met de beste zorg en de meeste liefde voor de allerkleinsten onder ons.
Wanneer je vragen hebt over de "Jollein outlet Babynestje - 40 x 70 cm - Tiger - Storm Grey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal | Polyester |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1480 g |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 90 x 15 cm |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | Machinewas |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking hoogte | 140 mm |
| Product hoogte | 52 cm |
| Verpakkingsinhoud | Babynest |
| Verpakking breedte | 560 mm |
| Verpakking lengte | 890 mm |

