De Puckababy Bag Kidz White is een luxe kinderslaapzak en is extra lang - 130 cm – en in lengte verstelbaar. Heerlijk zacht en comfortabel. Lekker warm tijdens koude herfst en winternachten. Voorkomt onrustig slapen doordat het kindje ongemerkt toch wat te koud ligt. De Puckababy Bag Kidz geeft je kindje nog jarenlang die extra warmte en geborgenheid die het nodig heeft om goed te slapen. Tevens de ideale opvolger van de beroemde 4-seizoenen slaapzak van Puckababy.
Eigenschappen
• Geschikt voor zowel winter als zomer
• Lengte slaapzak: 130 cm
• Van 18 maanden tot 7 jaar te gebruiken
• Materiaal: Polyester
Meer beddengoed
Bij het gebruik van een winterslaapzak is ander beddengoed veelal overbodig. Je kunt een dunne babyslaapzak (bijvoorbeeld een zomerslaapzakje tijdens koele zomernachten) met een lakentje of dunne deken gebruiken, mits je deze stevig en kort opmaakt.
Bekijk alle babydekens
Bekijk alle lakentjes
Bekijk alle hoeslakentjes
Bekijk alle babymatrassen
Veilig slapen tips van VeiligheidNL
• Koop altijd een goed passende babyslaapzak. De armsgaten en de halsopening mogen niet te groot zijn zodat je kind niet in de slaapzak kan kruipen.
• Voordeel van een babyslaapzak is dat je kindje zich moeilijker kan omdraaien, moeilijker uit bed kan klimmen en zich niet kan blootwoelen.
• Gebruik de eerste twee jaar geen (baby)dekbed, maar gebruik een dekentje met lakentje of een slaapzak.
Bekijk de informatiepagina veilig slapen voor nog meer tips.
Wanneer je vragen hebt over de "Puckababy outlet Bag Kidz - Slaapzak >2.5 y (130 cm) - White" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Kleur | wit |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 25 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| Bruikbaar in combinatie met autostoeltje | Nee |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Met mouwen | Nee |
| Mouwen afritsbaar | Nee |
| Type mouw | Zonder mouw |
| Materiaal | Fleece |
| Min. aanbevolen leeftijd | 18 maanden |
| Seizoen | Herfst- / wintercollectie |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 13 kg |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Productinformatie | |
| In de doos | 174 luiers |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 23,5 x 47,3 cm |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 65 x 540 cm |
| Instellingen en functies | |
| In lengte verstelbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | Geen specifiek MVO keurmerk |
| Seizoenscollectie | 75x100 |
| Max. aanbevolen lengte kind | 10 jaar |
| Min. aanbevolen lengte kind | 19,8 x 2,2 x 29,6 cm |
| Geschikt voor in de kinderwagen | Palmtree groen |
| TOG-waarde | Zomer |

