Deze prachtige Puckababy Bag Newborn is een slaapzakje, te gebruiken vanaf de geboorte tot 6 maanden. Dit luxe slaapzakje bestaat uit een dubbele laag prachtige katoen in 2 verschillende dessins. Het heeft anti krab wantjes en afritsbare mouwtjes en is zeer luxe afgewerkt. Uitgevoerd in 100% katoen en daardoor het hele jaar draagbaar.
De Puckababy Bag Newborn slaapzak houdt de baby goed op temperatuur. De extra geborgenheid van de Bag Newborn bevordert de diepe slaap. Het gemis aan comfort en warmte brengt namelijk onrust met zich mee. De Puckababy Bag Newborn is een slaapzakje dat mooi aansluit aan het lijfje en de armpjes. De combinatie van pasvorm en hoge kwaliteit materialen voorkomt dat de kleintjes zich in hun bedje verloren en onbehaaglijk voelen, waardoor ze beter, langer én veiliger slapen.
De Puckababy Bag Newborn is bovendien dubbel gevoerd en aan beide zijden draagbaar! Hij heeft anti kraswantjes die de handjes lekker warm houden en krassen in het gezicht voorkomen. Daarnaast ideaal voor kindjes met eczeem.
Eigenschappen
• Voor 0-6 maanden
• Dubbel gevoerd 100% katoen
• Aan beide zijden draagbaar
• Met afritsbare mouwtjes, het hele jaar door geschikt
• Met anti krab wantjes, ter bescherming en om de handjes lekker warm te houden
• Dutch design, made in Europe
• Zeer luxe afgewerkt
• Tog 2.5
Meer beddengoed
Bij het gebruik van een winterslaapzak is ander beddengoed veelal overbodig. Je kunt een dunne babyslaapzak (bijvoorbeeld een zomerslaapzakje tijdens koele zomernachten) met een lakentje of dunne deken gebruiken, mits je deze stevig en kort opmaakt.
Bekijk alle babydekens
Bekijk alle lakentjes
Bekijk alle hoeslakentjes
Bekijk alle babymatrassen
Veilig slapen tips van VeiligheidNL
• Koop altijd een goed passende babyslaapzak. De armsgaten en de halsopening mogen niet te groot zijn zodat je kind niet in de slaapzak kan kruipen.
• Voordeel van een babyslaapzak is dat je kindje zich moeilijker kan omdraaien, moeilijker uit bed kan klimmen en zich niet kan blootwoelen.
• Gebruik de eerste twee jaar geen (baby)dekbed, maar gebruik een dekentje met lakentje of een slaapzak.
Bekijk de informatiepagina veilig slapen voor nog meer tips.
Wanneer je vragen hebt over de "Puckababy outlet The Bag Newborn 0-6 mnd Teddy White - Herfst/Winter" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Max. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Kan in wasdroger | Ja |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 5 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| Type mouw | Lange mouw |
| Met mouwen | Ja |
| Bruikbaar in combinatie met autostoeltje | Nee |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 8 kg |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Mouwen afritsbaar | Nee |
| Seizoen | Herfst- / wintercollectie |
| Materiaal | Katoen | Fleece |
| Kleur | Teddy White | Herfst/Winter |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0,4 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 70 cm |
| In de doos | Babyslaapzak |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 17,6 x 14,9 x 34,9 cm |
| Instellingen en functies | |
| In lengte verstelbaar | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Wasvoorschrift | 40°C |
| Geschikt voor in de kinderwagen | Ja |
| Max. aanbevolen lengte kind | 90 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 55 cm |
| TOG-waarde | 2.5 |
| Seizoenscollectie | Herfst/Winter |

