Let op, verpakking niet helemaal netjes. Minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven. Daarom éxtra scherp geprijsd
Met deze nijntje slaaptrainer leren kinderen wanneer ze 's ochtends uit bed mogen. Als nijntje de oogjes dicht heeft, is het nog te vroeg! Als de tijd is aangebroken om op te staan, doet nijntje de oogjes open en er klinkt een vrolijk liedje. Voorzien van lichtje voor 's nachts, en van een digitale klok. Werkt op 3 AAA-batterijen (niet bijgeleverd).
Wanneer je vragen hebt over de "Nijntje Nijntje Slaaptrainer - Op Batterij - Geel" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Materiaal | Kunststof |
| Met dimfunctie | Nee |
| Type lichtbron | LED |
| Personage | Nijntje |
| Kleur | geel, blauw |
| Technische specificaties | |
| Energieverbruik | Geen energielabel |
| Stralingshoek | 0° |
| Gewicht | 770 g |
| Overige producteigenschappen | |
| Voedingstype | Batterij |
| Algemeen | |
| Stijl | Modern |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 |
| Materiaal & afmetingen | |
| Vorm | Zeshoek |
| Overige kenmerken | |
| Doelgroep | Kinderen |
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Speciaal voor kinderen | Ja |
| Aantal meegeleverde accu's/batterijen | Geen |
| Control Through Mobile App | Nee |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking lengte | 243 mm |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Aansluitspanning | 1.5 V |
| Aantal kleuren licht | Wit licht (1 kleur) |
| Bediening verlichting | Aan/uit schakelaar - op product |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 maanden |
| Levensduur lichtbronnen | 1 year |
| Lumen per lichtpunt | 1 lm |
| Snoerlengte | 0 m |

