Je Koter zal heerlijk slapen in dit comfortabele Topmark campingbedje! Het reisbedje is geschikt voor kinderen vanaf geboorte tot ongeveer 3 jaar. Het campingbedje wordt geleverd met bodemverhoger en een handige reistas. Het logerbed is eenvoudig op te zetten. Het stevig meegeleverde bodemmatrasje heeft een matrasmaat van 60x120 cm.
Het reisbedje is eenvoudig zeer compact in te klappen en kan makkelijk worden meegenomen in de meegeleverde reistas.
Kenmerken campingbed Jacky van Topmark
- Makkelijk op te zetten
- Klein en handig opvouwbaar
- Inclusief bodemverhoger
- Lange kanten met gaas
- Inclusief bodemmatras (2cm dik) en reistas
- Veiligheidssloten op bodem en zijkant
Afmetingen campingbed Jacky
- Afmeting: 120 x 60 cm (binnenmaat)
- Afmeting uitgeklapt: 125x65x74 cm
- Afmeting ingeklapt: 74x21x21 cm
- Gewicht: 8.1 kg
- Geschikt voor kinderen tot maximaal 15 kilogram
Wanneer je vragen hebt over de "Topmark Jackie Campingbedje met verhoger en wielen grijs" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Grijs |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Inclusief matras | Ja |
| Inclusief klamboe | Nee |
| Verrijdbaar | Ja |
| Met zijopening | Ja |
| Matras zelfopblaasbaar | Nee |
| Materiaal | Stof |
| Maat | Eenpersoons |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 10 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 65 x 74 x 125 cm |
| In de doos | Campingbed Verhoger Matras Opbergtas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 20,6 x 20,3 x 78,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Ja |
| Opvouwbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Inclusief verschoontafel | Nee |
| Opzetmechanisme | Manueel |
| Type matras | Schuimstofmatras |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Product gewicht | 8100 g |

