Let op, verpakking niet helemaal netjes. Minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven, daarom éxtra scherp geprijsd
▶Lichtgewicht
▶Makkelijk mee te nemen
▶Makkelijk op te zetten en in te vouwen
▶Houd insecten weg van uw kind
▶50% UV-bescherming
▶Comfortabel
▶Bespaar kosten in hotels doordat u geen kinderbedje/familiekamer hoeft te huren
▶Duurzaam
Het DERYAN reisbedje Peuter Luxe is een compact pop-up reisbedje/-tentje van slechts 3,5 kg. De ideale oplossing en vervanging voor het zware campingbedje. Naast het lichte gewicht biedt het ook extra bescherming tegen zon, muggen en andere insecten. Ideaal wanneer je op bezoek gaat bij je ouders, familie of vrienden en de baby rustig wilt laten slapen. Maar ook voor een bezoek aan het strand, gebruik in je eigen achtertuin of op vakantie is de tent ideaal. Altijd en overal heeft je kleine zijn of haar eigen schone bedje bij zich.
Gebruiksvriendelijk:
Gemak en gebruiksvriendelijkheid zijn termen waarmee wij het reisbedje Peuter Luxe het beste kunnen omschrijven. Binnen 2 seconden is het uitgeklapt en klaar voor gebruik. En binnen 8 seconden is het weer ingeklapt om in de draagtas op te bergen. Het reisbedje Peuter Luxe neemt weinig ruimte in beslag en is ultralicht. Makkelijk op te bergen en overal mee naar toe te nemen.
Veilig:
De gebruikte stoffen in de tent zijn brandvertragend en 50% UV-bestendig. De tent heeft een dubbele bodem waar het zelfopblaasbare luchtbedje in geplaatst wordt. Extra veiligheid om te voorkomen dat je peuter onder het luchtbedje kan komen. Doordat de breedte van de tent groter is dan de hoogte, staat hij erg stabiel en wordt het kantelen voorkomen. Het muggengaas heeft een diameter van minder dan 1 mm, wat een garantie biedt dat er geen muggen doorheen komen. De tenten zijn allen voorzien van de volgende testcertificaten: NF EN1466+A, EN71-1-2-3, NF EN1888 en 91-1292.
Functioneel:
Het reisbedje Peuter Luxe is klein en compact maar voorziet in al je wensen. Of je nu in een hotel, op het strand of bij familie bent, je hebt altijd je eigen reisbed/-tent voor handen. De tent beschermt je kind tegen insecten en ander ongedierte. Door de gebruikte materialen en het ontwerp is het reisbedje Peuter Luxe erg makkelijk en goed schoon te maken.
Innovatief:
De Travel-Cots/Reisbedjes van DERYAN zijn wereldwijd gepatenteerd en hebben een Nederlands design. De zelfopblaasbare matras, slaapmat en tent zitten verpakt in een kleine, handige compacte draagtas. Het bedje staat binnen enkele seconden en is in hetzelfde gemak weer opgeborgen in de tas. Het ideale bedje voor de moderne ouder.
PRODUCTSPECIFICATIES:
Reiswieg / Kindertent ideaal voor op reis of thuis
Tent gemaakt van 100% polyester met 50% UV-bescherming
Met het “pop-up” systeem tent opgezet in seconden
Incl. slaapmat
Incl. comfortabel zelfopblaasbaar luchtmatras
Ingang aan de bovenkant en zijkant
Brandvertragende stof
Ramen kunnen worden verduisterd
Muggengaas < 1mm
Tent: L x B x H = ongeveer 130 x 76 x 65 cm
Draagtas: L x B x H = ong. 45 x 15 x 45 cm
Gewicht: ca. 3,5 kg
Geschikt voor kinderen vanaf de geboorte t/m 4,5 jaar
Wanneer je vragen hebt over de "Deryan outlet Peuter Luxe - Ocean '20" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Verrijdbaar | Nee |
| Materiaal | Polyester |
| Watervast | Ja |
| Inclusief matras | Ja |
| Inclusief klamboe | Nee |
| Met zijopening | Ja |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 20 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 100 kg |
| Kleur | Ocean groen |
| Max. aanbevolen leeftijd | 5 jaar |
| Inclusief klamboe | Ja |
| Lichtgewicht | Ja |
| Waterdichte stof | Ja |
| Matras zelfopblaasbaar | Ja |
| Maat | Peuter |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 3 kg |
| Gewicht | 2,8 kg |
| Materiaal vulling | Koudschuim |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 84 x 62 x 136 cm |
| In de doos | Deryan Peuter Luxe Campingbedje, slaapzak, zelfopblaasbaar matrasje en draagtas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 15 x 46,4 cm |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd ingevouwen |
| In de doos | Travel Cot Peuter Luxe Cream, zelf opblaasbaar matras 2,5cm en draagtas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 42,7 x 13,3 x 46,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Nee |
| Opvouwbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Inclusief verschoontafel | Nee |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Type matras | Opblaasbaar matras |
| Product gewicht | 3 kg |
| Producttaal | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Engels , Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands , Engels , Spaans , Frans , Duits |
| Producttaal | Frans |

