The Baby Travel Cot is een compact pop-up reis bed / tent die weegt slechts 2 kg en is makkelijk mee te nemen. Het is de ideale oplossing en vervanging voor zware veldbedden. Naast dat deze erg licht is, beschermt de Travel Cot ook tegen de zon en insecten. Het is ideaal wanneer u uw ouders, familie of vrienden gaat bezoeken en je de baby rustig wil laten slapen. Echter, de tent is ook ideaal als je naar het strand gaat, voor gebruik in uw achtertuin of op vakantie. Altijd je eigen bed overal mee naartoe.
Wanneer je vragen hebt over de "Deryan outlet Infant BabyBox Cream katoen" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 2 jaar |
| Verrijdbaar | Nee |
| Materiaal | Polyester |
| Met zijopening | Ja |
| Matras zelfopblaasbaar | Nee |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Anti-allergie | Nee |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 100 kg |
| Inclusief matras | Nee |
| Inclusief klamboe | Ja |
| Kleur | Khaki |
| Maat | Peuter |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 40 x 40 x 100 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 32,4 x 8,4 x 32,6 cm |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd ingevouwen |
| In de doos | Travel Cot tent, klamboe en tas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 32,6 x 8,4 x 32,6 cm |
| Instellingen en functies | |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Nee |
| Opvouwbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Inclusief verschoontafel | Nee |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Product gewicht | 1.5 kg |
| Producttaal | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Taal handleiding | Nederlands , Spaans , Duits , Frans , Engels |
| Type matras | Geen matras |

