Dit Deryan baby box campingbedje is makkelijk mee te nemen als je bijvoorbeeld op reis of op familiebezoek gaat. Dit campingbedje wordt geleverd met een onderdekentje en een handige draagtas. Het bedje is geschikt voor kindje van 0 tot ongeveer 2 jaar.
Kenmerken Deryan Baby Box:
• Geschikt van 0 tot ongeveer 2 jaar.
• Gewicht +/- 1.5 Kg
• Afmeting uitgevouwen: 76 x 46 x 117 cm
• Afmeting opgevouwen: 36 x 36 x 10 cm
Veiligheidsmaatregelen voor gebruik:
• Bij het gebruik van een campingbedje moet je er op letten dat het bedje volledig is uitgeklapt en vergrendelt is. Controleer voor elk gebruik de vergrendeling door stevig op het bed te duwen.
• Gebruik het campingbedje niet als permanente slaapplaats, hier is het campingbedje niet stevig en stabiel genoeg voor.
• Plaats het campingbedje niet bij het raam, de verwarming en in de buurt van gordijnen, koorden en snoeren waarin uw kind zich kan verstrikken.
• Berg het campingbedje op in een droge ruimte. Dit voorkomt roest- en schimmelvorming.
Wanneer je vragen hebt over de "Deryan outlet Baby Box - Campingbedje - Blauw" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Kleur | Blauw |
| Max. aanbevolen leeftijd | 2 jaar |
| Verrijdbaar | Nee |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 2 kg |
| Materiaal | Polyester |
| Watervast | Ja |
| Met zijopening | Ja |
| Matras zelfopblaasbaar | Nee |
| Anti-allergie | Nee |
| Maat | Junior |
| Inclusief matras | Nee |
| Inclusief klamboe | Ja |
| Lichtgewicht | Ja |
| Waterdichte stof | Ja |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 1,3 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 76 x 46 x 117 cm |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Verkeerd gebruik product zoals verkeerd vouwen |
| In de doos | Deryan Baby Campingbedje, slaapmatje (onderdekentje) en draagtas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 37,7 x 12,2 x 40,8 cm |
| Instellingen en functies | |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Nee |
| Opvouwbaar | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Inclusief verschoontafel | Nee |
| Opzetmechanisme | Pop-up |
| Product gewicht | 1.5 kg |
| Type matras | Opblaasbaar matras |
| Type matras | Geen matras |

