Dit fietszitje is ontworpen om kinderen van 6 tot ca. 10 jaar veilig en comfortabel op de fiets te vervoeren. Het heeft een dubbelwandige kunststof kuip die is verstevigd met een metalen frame. Het zitje kan op een eenvoudige manier, zonder gereedschap, op de bagagedrager worden bevestigd. Het Qibbel 6+ Junior zitje is voorzien van een veiligheidsgordel en inklapbare voetsteunen. De Qibbel 6+ Junior voetsteunen zijn geschikt voor een ronde of ovale framebuis met een diameter van 16 t/m 21 mm.
Wanneer je vragen hebt over de "Qibbel outlet 6+ Junior - Fietsstoeltje bagagedrager - Zwart" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
| Min. aanbevolen gewicht kind | Fietsstoeltje Achter |
| Materiaal | Nee |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 2 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| In de doos | 40,8 x 15,7 x 62,6 cm |
| Overige kenmerken | |
| Aanbevolen maximum leeftijd | Nee |
| Aanbevolen minimum leeftijd | Ja |
| Type gordel in stoeltje | 38.5 cm |
| Verstelbare voetensteun | 3-puntsgordel |
| Verwijderbare bekleding | Ja |
| Voor of achter | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Ja |

