Samen veilig de wereld verkennen kan met de Yepp GMG Junior Easyfit. Het achterzitje is veilig, comfortabel en gemakkelijk te plaatsen. Dit zitje is voorzien van een stevige heupgordel en heeft extra lange voetensteunen die aangepast kunnen worden aan de beenlengte van je kind. De rubberen zitting zit comfortabel, is weerbestendig en makkelijk schoon en droog te maken. De flexibele, maar stevige rugleuning zorgt voor een goede steun in de onderrug. Met het EasyFit-systeem is het achterzitje gemakkelijk te monteren op fietsen met een Easy Fit Window-bagagedrager. Mocht deze niet op je fiets zitten, dan is het zitje gemakkelijk te monteren met de apart verkrijgbare Easy Fit-drager.
• Geschikt voor kinderen vanaf ongeveer 6 jaar tot en met ongeveer 9 jaar
• Voorzien van een veilige heupgordel
• Extra lange verstelbare voetensteunen
• Uitermate geschikt voor fietsen met Easy Fit Window-dragers
Wanneer je vragen hebt over de "Yepp outlet Gmg Yepp Junior - Easyfit" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Zwart |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Bevestigingswijze(s) | Bagagedrager |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Materiaal | Rubber |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 3 kg |
| Hoogte | 34 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| In de doos | GMG Yepp Junior Easyfit, handleiding, garantiebewijs |
| Artikelnummer | RD4550 |

