Genieten op de fiets met dit Bobike Maxi Classic Fietszitje! Je kindje kijkt de wijde wereld in in dit fietszitje van Bobike. Het zitje is robuust en veilig. De montage is bovendien heel makkelijk. De Bobike mini Classic wordt standaard geleverd met een montagebeugel universeel. Met een als accessoire verkrijgbare extra montagebeugel, is het fietszitje eenvoudig en snel te wisselen van fiets.
Wanneer je vragen hebt over de "Bobike Maxi Classic - Fietsstoeltje Achter - Smokey" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Grijs |
| Type fietsstoeltje | Achterzitje |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 9 kg |
| Materiaal | Kunststof |
| Seizoen | Alle seizoenen |
| Bevestigingswijze(s) | Zadelbuis |
| Technische specificaties | |
| Hoogte | 36 cm |
| Gewicht | 4 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Breuk door vallen + Slijtage |
| In de doos | Bobike Classic Maxi+ kinderzitje, True Blue Inlay (kussentje): True Blue Incl. montageset Incl. voetenbakset Incl. bevestigingsmaterialen Incl. handleiding |
| Artikelnummer | 1190003 |

