Dit Bobike Mini Classic Windscherm biedt extra bescherming tegen wind, zon en regen. Het transparante windscherm is sterk en slagvast en is voorzien van een beschermhoes voor de benen. Daarnaast is dit windscherm voorzien van een extra lange poot. Met deze poot blijft het mogelijk het stuur van je fiets in hoogte en diepte te verstellen. Het windscherm is in een handomdraai te bevestigen en te verwijderen.
Wanneer je vragen hebt over de "Bobike Fietsstoeltje Windscherm mini classic" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Type fiets | Stadsfiets |
| Voor of achter | Achter |
| Maximaal belastbaar gewicht | 35 kg |
| Technische specificaties | |
| Hoogte | 41 cm |
| Gewicht | 764 g |
| Productinformatie | |
| In de doos | Windscherm |
| Afmetingen inclusief verpakking | 50,1 x 44,6 x 9,1 cm (lxbxh) |
| Artikelnummer | 1300228 |
| Inhoud en samenstelling van dit artikel | |
| Inclusief slot | Ja |
| Materiaal & afmetingen | |
| Afmetingen | 18x67,5x41 cm |
| Lengte | 18 cm |
| Breedte | 68 cm |

