Lekker warm gefietst? Dat geldt niet voor de kinderen in fietsstoeltjes. Hoe langer de rit, des te kouder ze worden! En hoe nat zijn ze geworden met een regen- of sneeuwbuitje? Tot voor kort was er geen bescherming tegen koude kinderbeentjes of een fikse regen- of sneeuwbui.
"Baby product van het jaar" Voetenzak bestemd voor de YEPP mini zitje voorop het stuur. Nieuw model, zonder gespen.
Een warme waterafstotende voetenzak met poncho die precies om een fietsstoeltje past.
Waterafstotende en warme voetenzak voor de;
Bobike Mini Plus, Bobike Mini One en ook geschikt voor de GMG Yepp Mini
Wanneer je vragen hebt over de "Deryan outlet Bike-a-way Yepp/Mini Fietsstoeltje voor" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Bevestigingswijze(s) | Framebevestiging |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 310 g |
| Hoogte | 30 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return | On-site repair |
| In de doos | 1x Voetenzak 1x Fietsstoeltje |
| Overige kenmerken | |
| Verstelbare schouderriem | Ja |
| Product breedte | 30 cm |
| Product lengte | 40 cm |
| Aanbevolen minimum leeftijd | 4 year |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Verpakking breedte | 118 mm |
| Verpakking hoogte | 117 mm |
| Verpakking lengte | 304 mm |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 month |

