Prachtige kinderwagen met lederen accenten. Multifunctioneel en heeft een lichtgewicht aluminium frame. De Xadventure X-line kinderwagen bestaat uit een onderstel met een grote reiswieg, een omkeerbare wandelwageninzet en een babyautostoeltje. De duwstang is aan te passen op gewenste hoogte. De voorwielen kunnen zwenken of gefixeerd worden.
Geschikt voor kinderen vanaf geboorte tot 15 kg
Deze kinderwagenset bestaat uit:
Kinderwagen en autostoel
Combineer de reiswieg en autostoel met de Xadventure kinderwagen voor je pasgeboren baby. De reiswieg kan gemakkelijk op het onderstel worden gezet. De autostoel is geschikt voor bevestiging in de auto met de autogordel en biedt maximale veiligheid voor je baby op elke autoreis.
Wandelwagen
Als je kind wat ouder is, kan hij of zij reizen in de wandelwagen. De zitting is ruim en comfortabel wannneer je kindje hier in kan zitten (vanaf ca. 6 maanden oud).
Aanbevolen leeftijden
• Kinderwagen: van 0 tot ongeveer 6 maanden
• Autostoel: vanaf de geboorte tot 13 kg
• Wandelwagen: vanaf 6 maanden tot 15 kg
Eigenschappen Xadventure Xline kinderwagen:
• Multifunctionele kinderwagen
• Lichtgewicht aluminium frame
• Ruime reiswieg
• Omkeerbare wandelwageninzet
• Verstelbare rugleuning
• Verstelbaar duwstang
• Fixeerbare zwenkwielen
• Kunststof banden met vering
• Lederen accenten
• Inclusief een autostoeltje groep 0
• Compact in te vouwen met 1 hand
• Grote boodschappenmand
• Inclusief beenkap
Gewicht totaal: 13,6 kg
Gewicht onderstel kinderwagen: 5 kg
Afmetingen uitgevouwen met reiswieg: 98,5 x 63 x 105cm
Wat zit er in de verpakking?
De complete set vanaf de geboorte, bestaande uit:
• Onderstel inclusief wielen
• Bagegemand
• Reiswieg
• Zitting
• Autostoeltje groep 0+
Wanneer je vragen hebt over de "X- adventure X-line - Kinderwagenset - Chardonnay/grijs" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Grijs |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Uitbreidbaar naar duo | Nee |
| Opslagruimte | Ja |
| Geschikt om mee te sporten | Nee |
| All-terrain | Ja |
| Past reiswieg op | Ja |
| Past autostoeltje op | Ja |
| Duowagen | Nee |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 5 kg |
| Afmetingen uitgeklapt (b x h x d) | 63 x 105 x 98,5 cm |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 105 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| In de doos | Onderstel, bagagemand, wielen, reiswieg, zitting en autostoeltje |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 57 x 85 x 55 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Slaapstand | Ja |
| Omkeerbare duwbeugel | Nee |
| Wielen verwijderbaar | Ja |
| Verwijderbare kap | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Omkeerbare zitting | Ja |
| Voetensteun | Nee |
| Wielen extra vergrendelbaar | Nee |

