Deze X-adventure 5 standen buggy is echt helemaal compleet voor een Super prijs. De buggy heeft een lichtgewicht frame, ergonomische handgrepen, zwenkwieltjes voor, een 5-punts veiligheidsgordel, een ruime kap en een boodschappenmandje onder de buggy. Ook wordt de buggy standaard geleverd met een extra uitvalbeugel.
De buggy is uitgevoerd in een onderhoudsvriendelijke stof met Skai leren accenten. Door zijn lichte gewicht is deze buggy uitermate geschikt om mee te nemen op de fiets of vakantie. De buggy is eenvoudig en compact in te klappen zodat deze makkelijk overal op te bergen is.
Kenmerken X-adventure Xline 5 position buggy:
Luxe vijfstanden buggy Ergonomische handgrepen Lichtgewicht frame Eenvoudig en compact inklapbaar Verstelbare 5 standen rugleuning Zwenkwielen aan de voorkant, tevens vast te zetten 5-Punts veiligheidsgordel Inclusief boodschappenmand Inclusief ruime zonnekap Inclusief uitvalbeugel voor extra veiligheid (opvouwbaar) Centrale rem Gewicht: 7 kg Geschikt voor kinderen v.a 6 maanden tot 15 kg
Wanneer je vragen hebt over de "X- adventure X-Adventure Xline" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Kleur | antraciet |
| Min. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 8,3 kg |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 25 x 29 x 103 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 25 x 111 x 2 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Omkeerbare zitting | Nee |

