De buggy Urban Trek van Safety 1st heeft een stevig frame met een verstelbare duwbeugel en de banden zijn gemaakt van EVA foam. Dit zorgt voor een zeer comfortabele wegligging en tijdens lange wandelingen. De verstelbare zonnekap met kijkvenster en de meegeleverde regenhoes beschermen je kindje tegen elk weer. De grote boodschappenmand biedt veel ruimte en de handige, afneembare beugel zorgt voor meer veiligheid en is tevens een tafeltje met bekerhouder. De inklapbare buggy is in twee simpele stappen ingevouwen en staat ingeklapt rechtop, waardoor deze makkelijk op te bergen is. De Safety 1st buggy heeft een behagelijke bekleding en meerdere rugstanden tot een volledige ligstand. De twee grote wielen aan de voorkant maken de buggy zeer geschikt om mee te hardlopen. De 5-punts veiligheidsgordel biedt je kind de nodige veiligheid tijdens het gebruik.
Kenmerken
* Geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden tot max. 15 kg
* Met boodschappenmand en regenhoes
* Verstelbare zonnekap met kijkvenster
* Met afneembare beugel
* Geschikt om mee te hardlopen
* Ergonomische en verstelbare duwbeugel
* Comfortabel rijdende wielen met EVA foam banden
* Verstelbare rugleuning tot ligstand
* Zeer compact inklapbaar en lichtgewicht
* Staat op zichzelf wanneer ingeklapt
* Zwenkwielen (tevens vast te zetten)
* 5-punts veiligheidsgordel
* Centrale rem op achterwielen
Afmetingen en gewicht
* Afmetingen uitgeklapt: 67,5 x 107 x 87 cm (bxhxd)
* Afmetingen ingeklapt: 38 x 76 x 67,5 cm (bxhxd)
* Gewicht: 8,7 kg
* Maximale belasting: 15 kg
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Urban Trek Buggy - Full Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Duowagen | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 11,3 kg |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 38 x 76 x 67,5 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Introductie | 2016 |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Buggy Urban Trek;Raincover |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 56 x 20 x 76 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Omkeerbare zitting | Nee |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Product hoogte | 107 cm |
| Product lengte | 87 cm |
| Aantal wielen kinderwagen | Drie wielen |
| Verstelbare rugleuning buggy | 2 posities |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Product breedte | 67.5 cm |
| Product gewicht | 11.2 kg |

