De Safety 1st Teeny is een ultra compacte buggy, ideaal voor het leven in de stad, vooral tijdens gebruik van het openbaar vervoer zoals de bus, trein of het vliegtuig.
Met zijn kleine afmeting wanneer opgevouwen (56x44x16cm), zijn lichte gewicht (5,6 KG) en de inbegrepen transporttas, voldoet de Teeny aan alle voorwaarde om de ideale partner te zijn voor een comfortabele reis. Afhankelijk van de regels bij de luchtvaartmaatschappij, kan je de buggy zelfs mee nemen als handbagage. Naast de kleine afmetingen is de Teeny ook erg comfortabel voor je kindje vanwege de zachte, gevoerde zitting, de diverse ligstanden en mogelijkheid om de zitting geheel plat te leggen. De buggy is gemakkelijk op te vouwen met slechts 1 hand.
De Teeny maakt reizen met je baby gemakkelijker!
Afmetingen buggy:
- Uitgeklapt: B 44 x H 103 x D 70 cm
- Ingeklapt: B 44 x H 56 x D 16 cm
In de doos:
- Buggy
- Bagagemand
- Transporttas
Wanneer je vragen hebt over de "Safety 1st outlet Teeny Buggy - Black Chic" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Grijs |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Max. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Materiaal | Kunststof |
| Duowagen | Nee |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6,4 kg |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 16 x 56 x 44 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Safety 1st Teeny Buggy, Transporttas |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 42,8 x 58,5 x 18,5 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Omkeerbare zitting | Nee |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Verstelbare rugleuning buggy | 3 posities |
| Product gewicht | 5.6 kg |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Product hoogte | 104 cm |
| Product breedte | 44 cm |
| Product lengte | 79 cm |

