De stad is je speeltuin met de unieke Quinny Yezz buggy. De allernieuwste technologieën en innovatieve materialen zijn toegepast om deze buggy extreem licht en extreem sterk en stabiel te maken. Ideaal om elke uitdaging in de stad moeiteloos het hoofd te bieden. De Quinny Yezz geeft je totale bewegingsvrijheid: vingerlicht duwen, zeer wendbaar. En heb je de Yezz niet nodig, dan switch je in enkele seconden van duwen naar dragen, dankzij het supersnelle 3D invouwsysteem en handige draagriem waarmee je beide handen vrij hebt. Beleef de stad, op jouw manier.
Kenmerken Quinny Yezz:
• Neem de Yezz eenvoudig op je rug mee dankzij de draagriem
• Compact formaat (68,5 x 27 x 23,5 cm) en licht van gewicht (5kg)
• Rechtopstaand indien ingevouwen
• Uiterst wendbaar door stoere skatewielen
• Inclusief opbergvak aan rugleuning (max. 2 kg)
Wanneer je vragen hebt over de "Quinny outlet Quinny Yezz - Buggy - Grey Road - 2016" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Min. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Aantal wielen | 3 |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6,8 kg |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 27 x 23,5 x 68,5 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 30,1 x 26,9 x 75,4 cm |
| Introductie | 2016 |
| Instellingen en functies | |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Omkeerbare zitting | Nee |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Verstelbare rugleuning | Nee |

