Deze Quinny Speedi is een combinatie van de Speedi kinderwagen met een kinderwagenbak.
Deze kinderwagen wordt geleverd inclusief:
- Regenhoes voor de reiswieg
- Muggennet voor de reiswieg
- Bandenpompje
- Adapters voor Maxi Cosi autostoeltje
- Parasolclip
Specificaties
• Comfortable verstelbare zitting.
• Zitting is te gebruiken tot 15 kg en kinderwagenbak tot 13 kg.
• Vering zowel op voor als achterwiel.
• Duwstang is in hoogte verstelbaar.
• Verstelbare voetensteun.
• De wagen is makkelijk te besturen door het roterende voorwiel.
• Stof en water afstotende bekleding.
• Inclusief kinderwagenbak, zonnekap, boodschappenmand en adapters.
De kinderwagen heeft de volgende afmetingen wanneer hij is ingevouwen (l x b x h): 94 x 65 x 38 cm.
Gebruiktips vanuit VeiligheidNL:
• Doe de kap van de kinderwagen pas omhoog als je baby erin ligt.
• Doe bij windstil weer of binnenshuis de kap omlaag voor voldoende ventilatie.
• Zorg dat je baby het in de kinderwagen niet te warm heeft: zet je baby niet lang in de volle zon maar gebruik een parasol en zet de wagen ook niet te dicht bij een verwarming.
• Stap pas over op het zitje als je kindje zelf kan zitten. Vervoer je kind daarvoor zo plat mogelijk in een kinderwagenbak.
• Als je kind niet meer in de kinderwagenbak past maar nog niet kan zitten, gebruik dan een wandelwagenzitje waarvan de rugleuning geheel plat kan.
• Als je kindje zichzelf optrekt en gaat zitten, is de kinderwagenbak niet diep genoeg en daardoor niet veilig meer. Stap dan over op het wandelwagenzitje.
Wanneer je vragen hebt over de "Quinny outlet Speedi Fast" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Kleur | Zwart |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 1 kg |
| Uitbreidbaar naar duo | Nee |
| Opslagruimte | Ja |
| All-terrain | Ja |
| Past reiswieg op | Ja |
| Aantal wielen | 3 |
| Aantal wielen voor | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn luchtbanden |
| Past autostoeltje op | Ja |
| Duowagen | Nee |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 22,6 kg |
| Afmetingen uitgeklapt (b x h x d) | 69 x 104 x 94 cm |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 69 x 32 x 96 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Wandelwagen, reiswieg, boodschappenmand, regenhoes voor de reiswieg, muggennet voor de reiswieg, bandenpompje, adapters voor Maxi Cosi autostoeltje en parasolclip |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 56,5 x 46 x 93 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Omkeerbare duwbeugel | Nee |
| Wielen verwijderbaar | Ja |
| Verwijderbare kap | Ja |
| Wielen extra vergrendelbaar | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Omkeerbare zitting | Ja |

