Altijd klaar om te vertrekken met de uiterst wendbare Quinny Zapp Flex. De Quinny Zapp Flex is zeer compact opvouwbaar en heeft een zitje welke in twee richtingen te plaatsen is. Door de optionele Quinny Lux reiswieg of het Maxi-Cosi baby autostoeltje is de Quinny Zapp Flex ook een perfecte buggy vanaf de geboorte. Deze buggy heeft een XL zonnekap, die je kindje beschermt tegen de zon, een makkelijk toegankelijke boodschappenmand en waterafstotende bekleding. De Quinny Zapp Flex wordt geleverd inclusief regenhoes en adapters voor het Maxi-Cosi baby autostoeltje. Met zijn gewicht van slechts 8,8 KG (incl. zitje) is de Quinny Zapp Flex ultra lichtgewicht.
![]()
Kenmerken van Quinny Zapp Flex
•geschikt vanaf de geboorte tot ongeveer 3,5 jaar (max 15 kg.)
•omkeerbaar zitje met ligstand
•wendbaar door de drie medium zwenkwielen
•iconische zapp handgrepen
•makkelijk toegankelijke boodschappenmand
•waterafstotend textiel
•gehele buggy is klein opvouwbaar inclusief zitting.
Inclusief:
•XL Zonnekap
•Boodschappenmand
•regenhoes
•baby autostoel adapters
Te gebruiken in combinatie met:
•From-birth Cocoon (optioneel)
•Quinny Lux Reiswieg (optioneel)
•Maxi-Cosi autostoel (optioneel)
Specificaties
•Volume uitgevouwen (l x b x h) 82 x 58 x 108 cm
•Volume opgevouwen (l x b x h) 73 x 37,5 x 38,5 cm
•Gewicht 8,8 kg
Wanneer je vragen hebt over de "Quinny outlet Zapp Flex Buggy - Graphite on Blush" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Aantal kinderen | 1 |
| Materiaal | Kunststof |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Type banden | Massieve banden |
| Min. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Duowagen | Nee |
| Kleur | 1.5 |
| Technische specificaties | |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 2 posities |
| Gewicht | 25,3 x 6,3 x 30,5 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| In de doos | Blue | Graphite |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | Graphite | Blush |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Verstelbare voetensteun | Nee |
| Omkeerbare zitting | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Product hoogte | 49 cm |
| Aantal wielen kinderwagen | buggy, zonnekap + mand |
| Product breedte | 29 x 25 x 70 cm |
| Product gewicht | 1 buggy regenhoes adapterset |
| Product lengte | 58 cm |
| Verstelbare rugleuning buggy | 8.8 kg |

