De Mycosybaby Green is een complete combiwagen die alles in huis heeft om je kindje heerlijk mee op pad te nemen. De kinderwagen ziet er door het strakke design en de mooie binnenvoering niet alleen stijlvol uit, maar is ook nog eens voorzien van alle gemakken. Op het frame van de kinderwagen past een wiegje, een zitje en een bijbehorende autostoel. Met één klik kun je de basis van het frame makkelijk veranderen. Het zitje kan in meerdere standen worden gezet, zodat je kindje op elk moment een lekker dutje kan doen. Ook kan je kiezen welke kant je kindje opkijkt tijdens het wandelen door het omkeerbare zitje.
Comfortabel onderweg
Of je nou lange of korte ritjes maakt, je gaat met deze kinderwagen altijd comfortabel de deur uit. De duwbeugel van de kinderwagen kan versteld worden, zodat je in de juiste houding loopt. Heb je veel babyspullen bij je? Dan kun je alles kwijt in de grote boodschappenmand onderin de kinderwagen. Ook zorgen de zwenkwielen aan de voorzijde ervoor dat je een comfortabele rit tegemoet gaat.
Wanneer je vragen hebt over de "Mycosybaby kinderwagen 3-in-1 groen" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Kleur | Groen |
| Geschikt om mee te sporten | Nee |
| Past reiswieg op | Ja |
| Past autostoeltje op | Ja |
| Instellingen en functies | |
| Voetensteun | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Omkeerbare zitting | Ja |
| Overige kenmerken | |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| 3-in-1 kinderwagen | Ja |
| Product gewicht | 10 kg |

