Met de Maxi-Cosi Gia buggy ben je klaar voor elke situatie.
Gia is compact, betrouwbaar en biedt veel ruimte. Of je nu gaat winkelen of een ontspannende wandeling wilt maken door het park, Gia is er klaar voor. Je kunt Gia gebruiken vanaf de geboorte. De buggy groeit met je kindje mee tot het moment dat je geen buggy meer nodig hebt (tot 22 kg).
De all-terrain banden en vering in de wielen zorgen voor optimaal comfort voor een aangename wandeling met je kleintje. Door de uitrekbare zonnekap en het extra gevoerde zitje, kan jouw kindje genieten van elk ritje en een fijn dutje. Ga je een hele dag op pad? Geen probleem! Met de extra grote boodschappenmand en een geïntegreerd vakje voor je waardevolle spulletjes biedt de Gia genoeg ruimte om al je spullen mee te nemen. Je kunt de buggy gemakkelijk invouwen met één hand, zodat je je kindje in je andere arm kunt blijven vasthouden. De wandelwagen is bovendien om te bouwen tot een handig reissysteem, doordat je er een Maxi-Cosi baby autostoeltje op kunt klikken. Hierdoor verloopt de overstap van en naar de auto probleemloos. Wat je dag ook brengt, met de Gia weet je zeker dat je klaar bent voor elke situatie!
• Gemakkelijk met één hand op te vouwen.
• Stevige all-terrain banden met goede vering.
• XL boodschappenmand voor meer opbergruimte, inclusief extra opbergvakje voor waardevolle spullen.
• Met uitrekbare zonnekap en ultra-padded zitje.
Wanneer je vragen hebt over de "Maxi Cosi outlet Gia Kinderwagen - Nomad Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 22 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Duowagen | Nee |
| Materiaal | Aluminium |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 11,5 kg |
| Gewicht | 11,2 kg |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| Introductie | 2019 |
| In de doos | Maxi-Cosi Gia, veiligheidsbeugel, bekerhouder, regenhoe |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 53,4 x 23,2 x 74 cm |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 52 x 24 x 74 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Type buggy | Ultra compacte buggy |
| Product breedte | 23.5 cm |
| Product gewicht | 13 kg |
| Product hoogte | 72 cm |
| Product lengte | 53 cm |

