Showmodel, niet in de originele verpakking. Daarom éxtra scherp geprijsd
De Rapido kinderwagen is te gebruiken vanaf de geboorte totdat je kindje ongeveer 3 jaar oud is. De praktische kinderwagen wordt geleverd inclusief een wandelwageninzet. Dit inzetje is om te vormen tot reiswieg. Tevens krijgt u voor deze aantrekkelijke prijs een beenkap en een regenscherm meegeleverd. Dankzij het aluminium frame en het compacte invouwen, is de kinderwagen erg gemakkelijk te vervoeren en kan dus ook in een kleine auto worden meegenomen.
Eigenschappen:
• Licht aluminium frame
• Om te vormen wandelwagen inzet tot reiswieg
• In 4 posities te verstellen rugleuning
• Omkeerbare zitting
• Afneembare zonnekap
• Bumper is in 3 posities te verstellen
• Vastzetbare voorwielen
• Grote boodschappenmand
• Met 1 voet op de rem te zetten
• Makkelijk in te klappen
• Gewicht netto: 11,5 kg
Let op, exclusief autostoel
Wanneer je vragen hebt over de "Born lucky Rapido - Kinderwagen - Zwart (showmodel)" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal kinderen | 1 |
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Kleur | Zwart |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Uitbreidbaar naar duo | Nee |
| Opslagruimte | Ja |
| Geschikt om mee te sporten | Nee |
| All-terrain | Ja |
| Past reiswieg op | Ja |
| Past autostoeltje op | Ja |
| Duowagen | Nee |
| Technische specificaties | |
| Afmetingen uitgeklapt (b x h x d) | 42 x 55 x 67 cm |
| Gewicht | 10,5 kg |
| Productinformatie | |
| In de doos | 174 luiers |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 23,5 x 47,3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Bodem in hoogte verstelbaar | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Omkeerbare duwbeugel | Nee |
| Wielen verwijderbaar | Ja |
| Verwijderbare kap | Ja |
| Wielen extra vergrendelbaar | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Omkeerbare zitting | Ja |

