De Hauck Duett 2 – een slimme duo kinderwagen en de perfecte oplossing voor kinderen van verschillende leeftijden. De Duett 2 geeft je ongeperkte flexibiliteit en mobiliteit, met een reiswieg die kan worden omgebouwd tot een wandelwageninzet en een afneembare tweede inzet.
Gebruiksgemak
De Hauck Duett 2 is luxe uitgevoerd. Het lichte aluminium frame is extreem wendbaar, zelfs bij gebruik met 2 kinderen, dankzij de zwenkwielen en vergrendelbare voorwielen. De vering is ook ontworpen voor gebruik met 2 kinderen. Je kunt de duwstang verstellen naar de gewenste hoogte.
Gebruiksmogelijkheden
Je pasgeboren baby kun je veilig vervoeren in de comfortabele reiswieg met afdekzeil. Als je kindje ouder wordt en groeit kun je de reiswieg ombouwen tot zitting met behulp van gordels. Door de in meerdere standen verstelbare rugleuning en voetensteun biedt deze zitting het ultieme comfort voor je kindje. De zitting kan zowel voor- als achterwaarts worden geplaatst en heeft een luchtdoorlatende zonnekap.
Grote broer of zus kan zitten in de onderste zitting. De wielbeschermers zorgen er voor dat je kindje niet de wielen kan aanraken tijdens het wandelen. Als je op pad gaat met een kindje is het makkelijk om de tweede zitting te verwijderen en tover je de Hauck Duett 2 om tot een enkele wandelwagen.
1) Voor een pasgeboren baby
![]()
2) Voor een pasgeboren baby en een peuter
![]()
3) Voor 2 peuters
![]()
4) Voor 1 peuter

Overige features
Het 5-punts gordelsysteem, de voorbeugel en de rem zorgen voor veiligheid onderweg. 2 regenhoezen houden je kindjes droog. Je kunt je spulletjes opbergen in de bagagemand.
Gebruik in combinatie met een autostoeltje
De Hauck Duett 2 kan gecombineerd worden met het optioneel verkrijgbare autostoeltje Hauck Zero Plus Comfort 0+ om een handig shop en drive systeem te maken.
Wat zit er in de doos
- Frame inclusief wielen
- Zitting
- Wiegje (omvormbaar tot 2de zitting)
- Regenhoes (2x)
- Boodschappenmand
- Zonnekap
- Voorbeugel
- Beenkap
Wanneer je vragen hebt over de "Hauck outlet Duett 2 - Duo Kinderwagen - Zwart" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Min. aanbevolen leeftijd | 0 maanden |
| Aantal wielen | 4 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Kleur | Zwart |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 0 kg |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Uitbreidbaar naar duo | Nee |
| Aantal kinderen | 2 |
| Past autostoeltje op | Nee |
| Geschikt om mee te sporten | Nee |
| All-terrain | Ja |
| Duowagen | Ja |
| Meerlingwagen | Ja |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Kijkrichting kind | Achterwaarts|Voorwaarts |
| Aantal wielen voor | 2 |
| Past reiswieg op | Ja |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 18,6 kg |
| Afmetingen uitgeklapt (b x h x d) | 66 x 105 x 104 cm |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 67 x 40 x 96 cm |
| Productinformatie | |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Pick-up en return |
| In de doos | Frame, zitting, wiegje (omvormbaar tot 2de zitting), regenhoes (2x), boodschappenmand, zonnekap, voorbeugel, beenkap. |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 53,5 x 30 x 93 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Slaapstand | Ja |
| Omkeerbare duwbeugel | Nee |
| Wielen verwijderbaar | Ja |
| Verwijderbare kap | Ja |
| Wielen extra vergrendelbaar | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Ja |
| Omkeerbare zitting | Ja |

