Met de Topmark MIKA buggy ga je lekker op stap. De buggy wordt compleet geleverd met een bekleding inclusief 5-puntsveiligheidsgordel, een zon- en windkap en boodschappenmand. De rugleuning is makkelijk verstelbaar in 5 posities van zit- naar slaapstand. Ook kan je de beensteun verstellen in 2 standen. De voorwielen kunnen zwenken maar kun je ook vast zetten. De vering op alle wielen geeft extra comfort tijdens het rijden. Omdat de buggy maar 7 kg weegt kun je deze ook gebruiken als fietsbuggy. De Topmark buggy Mika is leverbaar in de kleuren zwart, blauw, grijs en roze.
Geschikt voor kinderen tot maximaal 15 kg
Deze kinderwagen is geschikt voor kinderen vanaf 6 maanden tot 4 jaar oud (tot maximaal 15 kg).
Voordelen
• Te gebruiken op de fiets (gewicht: 7 kg)
• Verstelbare voetensteun
• Beschikt over 5 verschillende slaapstanden
Afmetingen en gewicht
• Afmeting uitgeklapt: 67 x 45 x 107 cm
• Afmeting ingeklapt: 26 x 27 x 107 cm
• Gewicht 7,0 kg
• Geschikt voor kinderen van: 6-48 maanden (max 15 kg)
Wat zit er in de verpakking?
• Topmark MIKA BUGGY
• Zon- en windkap
• Boodschappenmand
Wanneer je vragen hebt over de "Topmark Mika Buggy - Black" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Grijs |
| Aantal kinderen | 1 |
| Type banden | Alle banden zijn massieve banden |
| Min. aanbevolen leeftijd | 6 maanden |
| Type wielen | Zwenkwielen voor, vaste wielen achter |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Materiaal | Staal |
| Max. aanbevolen leeftijd | 4 jaar |
| Duowagen | Nee |
| Kleur | Black |
| Technische specificaties | |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 25 x 29 x 103 cm |
| Gewicht | 8 kg |
| Gewicht | 7,9 kg |
| Afmetingen ingeklapt (b x h x d) | 27 x 26 x 107 cm |
| Productinformatie | |
| In de doos | 174 luiers |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 43,8 x 23,5 x 47,3 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| Introductie | 2015 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | geen |
| In de doos | Buggy frame met achterwielen 2 sets voorwielen Boodschappenmand Bekleding met 5 puntsgordel en bodyprotectors Zon- en windkap Handleiding |
| Introductie | 01052017 |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 26 x 21 x 108 cm |
| Instellingen en functies | |
| Verstelbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare voetensteun | Ja |
| Voetensteun | Ja |
| Verstelbare handgrepen / duwbeugel | Nee |
| Omkeerbare zitting | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Product hoogte | 5 cm |
| Product gewicht | 5.5 kg |
| Product breedte | 38.5 cm |
| Product lengte | 70 cm |
| Aantal wielen kinderwagen | Vier wielen |
| Verstelbare rugleuning buggy | 4 posities |
| Product breedte | 45 cm |
| Product gewicht | 7000 g |
| Product hoogte | 107 cm |
| Product lengte | 67 cm |
| Verstelbare rugleuning buggy | 5 posities |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Type buggy | Paraplu buggy |

