De Hippychick Heupdrager is een draagriem met een ingebouwd zitje. Ouders kunnen met de heupdrager hun dreumes of baby (vanaf 6mnd) op een natuurlijke manier bij zich dragen op de heup. Het gewicht van het kindje wordt namelijk gelijkmatig verdeeld over de gehele heup en ontlast hierdoor armen, schouders en rug. Zeer geschikt voor kinderen van 6 maanden tot 3 jaar. De heupdrager is verkijgbaar in grijs, roze, zwart, donkerblauw, paars, koffie en met een liberty-dessin.
Wanneer je vragen hebt over de "Hippychick Draagzak - Zwart" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 7 kg |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Kleur | Zwart |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 0.328 kg |
| Overige kenmerken | |
| Type draagzak | Babydrager (5 kg-20 kg) |
| Taal handleiding | Engels |
| Verpakking breedte | 24.30 cm |
| Verpakking hoogte | 313 mm |
| Verpakking lengte | 153 mm |

