- Home
- Onderweg
- Dragen
- Draagzakken
- draagzak - Flexia - Deep grey - One size
-
Leegverkoop kleding NU 70%
-
Direct uit voorraad leverbaar
-
Klantenbeoordeling 9.4/10
Omschrijving
Let op, verpakking niet helemaal netjes, minder geschikt om bijvoorbeeld cadeau te geven. Daarom éxtra scherp geprijsd
Babylonia Flexia: 1 drager, 3 maten.
Babylonia Flexia is de enige drager op de markt die je kan gebruiken vanaf de geboorte tot de peuterleeftijd zonder dat je accessoires zoals verklein -of vergrootkussen nodig hebt. Hierdoor is de Babylonia Flexia de meest flexibele én gebruiksvriendelijke drager op de markt.
De drager komt samen met 3 verschillende panden. Elk pand kan gemakkelijk verwisseld worden door het gewoon in te ritsen. Hierdoor groeit de drager met jouw kindje mee. Door deze panden zijn geen complexe maataanpassingen nodig.
Babylonia Flexia is uiteraard een ergonomische drager. Door de innovatieve confectie van de drager, zit de baby altijd met de knietjes hoger dan de billen (M-houding) en wordt de rug perfect ondersteund terwijl de natuurlijke kromming wordt gerespecteerd. De extra zachte schouderbanden, de ondersteunende heupband en het ademend organisch katoen zorgt dat ook de drager optimaal kan genieten van het plezier van dragen.
Specificaties:
- 1 drager, 3 panden: Rits eenvoudig de gepaste maat in je drager
- Van 0 maanden tot 48 maanden (3.5kg – 20 kg)
- Geen zitverkleiner/vergroter nodig
- Combidrager: buik, heup en rug
- Ergonomische M-houding
- Vervaardigd uit organisch katoen
- Verkrijgbaar in 2 kleuren: Soft Grey en Deep Grey
Wanneer je vragen hebt over de "Babylonia draagzak - Flexia - Deep grey - One size" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Review
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Alle productspecificaties
| Productspecificaties | |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 3 kg |
| Kleur | Grijs |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 20 kg |
| Overige kenmerken | |
| Taal handleiding | Nederlands |
| Producttaal | Nederlands |
| Taal garantiebewijs | Nederlands |
| Verpakkingstaal | Nederlands |
| Type draagzak | Pasgeboren babydrager (3 kg-20 kg) |
Hou me op de hoogte
Vul onderstaand formulier in om op de hoogte gehouden te worden. Er wordt een e-mail verzonden wanneer het product weer op voorraad is.
Product: 4047 - draagzak - Flexia - Deep grey - One size
Het product is toegevoegd
We houden je op de hoogte
Wanneer draagzak - Flexia - Deep grey - One size beschikbaar is, ontvangt u een e-mail op

