De Titaniumbaby boosterseat de luxe IsoFix is een veilig, comfortabel en handig autozitje. Hij is geschikt voor kids van 3 tot 12 jaar en voldoet uiteraard aan alle veiligheidseisen. Het mooie is dat de stoel met je kind meegroeit, de hoofdsteun is namelijk in hoogte verstelbaar. Als je de afneembare rugleuning verwijdert kun je hem als zitverhoger gebruiken. Je bevestigt de Boosterseat deluxe op de voorstoel of achterbank door middel van de 3 puntsgordel in de auto, beschik je over Isofix bevestigingspunten in de auto dan kun je daar handig gebruik van maken. Dit voorkomt het schuiven van de boosterseat op de achterbank. Door de anatomisch gevormde zitting is de booster ook nog comfortabel op de langere ritten!
Wanneer je vragen hebt over de "Titaniumbaby Autostoel Vidar Groep 2,3 ISOFIX Zwart" helpt een van onze experts je graag verder. Wij zijn te bereiken op 085 - 0 16 17 18 of via e-mail. Je kan ook chatten wanneer je dat makkelijker vindt.
Er zijn nog geen reviews geschreven voor dit product.
Totale score
Op basis van 0 reviews
| Productspecificaties | |
| Geslacht | Voor jongens en meisjes |
| Kleur | Zwart |
| Max. aanbevolen gewicht kind | 36 kg |
| Max. aanbevolen leeftijd | 12 jaar |
| Kijkrichting kind | Voorwaarts |
| Materiaal | Kunststof |
| Bekleding te reinigen met vochtige doek | Ja |
| Bevestigbaar op kinderwagen | Nee |
| Autostoelcode | Groep 2 en 3 |
| Min. aanbevolen gewicht kind | 15 kg |
| Gordel in hoogte verstelbaar | Nee |
| Score ANWB test | Geen ANWB-score |
| Min. aanbevolen leeftijd | 3 jaar |
| Type gordel in stoeltje | 3-puntsgordel |
| Max. aanbevolen lengte kind | 70 cm |
| Min. aanbevolen lengte kind | 55 cm |
| Bevestigingswijze(s) | Isofix |
| Technische specificaties | |
| Gewicht | 6 kg |
| Productinformatie | |
| Afmetingen zonder verpakking (b x h x d) | 65 x 540 cm |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Garantietype | Carry-in |
| In de doos | 1 |
| Introductie | 2015 |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | Gebruiksschade en slijtage |
| Afmetingen inclusief verpakking (b x h x d) | 48 x 20 x 38 cm |
| Instellingen en functies | |
| Slaapstand | Nee |
| Zijwaartse bescherming | Ja |
| Verstelbare rugleuning | Nee |
| Verwijderbare rugleuning | Ja |
| Verstelbare schouderriem | Nee |
| Verstelbare hoofdsteun | Nee |
| Overige kenmerken | |
| Draaibaar | Nee |
| Product gewicht | 5.5 kg |
| Verwijderbare bekleding | Nee |

